Odhlašování stravného

Vážení rodiče a přátelé MŠ Zvoneček, jsme rádi, že se nám podařilo další vylepšení našich služeb směrem k Vám – našim zákazníkům.Tentokrát jsme zdokonalili systém

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVOVÁNÍ DĚTÍ A ZAMĚSTNANCŮ MŠ ZVONEČEK

Jak Vy – zákonní zástupci, tak i my – zaměstnanci MŠ se musíme naučit tento nový elektronický způsob odhlašování stravy. Tento program je spuštěn i v okolních mateřských školách. Všichni zaměstnanci si již tento týden vše vyzkoušeli, a proto víme, že to je věc jednoduchá a Vy ji zvládnete určitě také bez problémů! Měsíc leden jsme nechali jako měsíc zkušební - i pro Vás. Proto ještě v tomto měsíci najdete v šatnách papírové seznamy pro odhlášení dítěte pomocí křížků a kroužků. Měsíc únor však již v šatně nenajdete!!! Ani zaměstnanci školy Vám již nebudou moci odhlašovat obědy, svačiny,… Nepůjde to ani emailem, SMS či telefonicky u vedoucí školní jídelny.

OD ÚNORA 2019 PŘEBÍRÁ KAŽDÝ ODPOVĚDNOST V RÁMCI ODHLÁŠENÍ/PŘIHLÁŠENÍ STRAVY JEN SÁM ZA SEBE/ZA SVÉ DÍTĚ. Všichni budete moci využívat tento systém v klidu ze svého domova (či ze zaměstnání). Budete mít vždy přehled a možnost si vše řádně překontrolovat.

Všechny ostatní informace o pravidlech v odhlašování/ přihlašování stravy zůstávají stejné (viz směrnice ŠJ) Mění se pouze způsob odhlašování!!! Jak správně postupovat:

  • 1. vyzvednout si ve své třídě přístupové údaje a neztratit je!
  • 2. v klidu, např. svého domova si zadat do svého PC (do horní lišty) webovou adresu: www.jidelny.me.cz/skolka
  • 3. na těchto stránkách zadat do přihlášení získané přístupové jméno a heslo
  • 4. můžete si po tomto prvním přihlášení své heslo změnit na takové, které si budete lépe pamatovat
  • 5. beze spěchu si vše prohlédnout, pročíst, případně vyzkoušet
  • 6. doporučuji: uložte si odkaz na tuto adresu webových stránek mezi oblíbené, abyste měli tento odkaz takzvaně při ruce, budete jej asi často využívat

Pokud se stane, že jste nezvládli splnit druhou část bodu č. 1, budete se muset obrátit na naši paní vedoucí ŠJ p. Vítkovou a požádat ji o nové přístupové jméno a heslo. Při jakémkoliv problému či nesnázích při spouštění tohoto systému se na nás obraťte a my Vám rádi pomůžeme, poradíme, ukážeme,…. Věříme, že vše společně zvládneme.

Zdravou a kvalitní stravu připravují

Alena Vítková
Andrea Prejzová
Drahomíra Glaserová
Eva Lásková